Një ‘ushtare’ tërheqëse si Adrola Dushi

Një ‘ushtare’ tërheqëse si Adrola Dushi
8:15 | 5 Maj 2019

Adrola Dushi duket joshëse në imazhet e fundit të publikuara.

Bukuroshja shqiptare, Adrola Dushi, i ka publikuar disa foto të reja në Instagram me të cilat ka tërhequr vëmendjen, shkruan lajmi.net.

Ajo ka zgjedhur të vishet me një xhaketë e cila ngjason me veshjen e ushtrisë dhe i shkon shumë. Pas publikimit të këtyre fotografive, Adrola ka pranuar komente të ndryshme duke e quajtur ‘ushtare seksi’.

Ajo është aktive në rrjete sociale dhe ndjekësit që e përcjellin në Instagram janë të shumtë./Lajmi.net/

TAGS