Një pjesëtar i ri i shtohet familjes së Marinës dhe Getoarit, moderatorja: Më ke bërë pafund të lumtur

Një pjesëtar i ri i shtohet familjes së Marinës dhe Getoarit, moderatorja: Më ke bërë pafund të lumtur

Një pjesëtar i ri i është shtuar familjes së moderatores së dashur për publikun Marina Vjollca dhe Getoar Selimi.

Moderatorja ka postuar një video në ‘Instastory’, ku shfaqet duke përkëdhelur një mace, të cilën ia kanë bërë dhuratë. Marina ka treguar se macja e saj Mini, është dashuria e saj më e re, teksa falenderon personin që ia ka dhuruar.

“MINI është dashuria ime më e re. Të dua shumë shpirti im, më ke bërë pafund të lumtur”- shkruan Marina.

Kujtojmë se më 10 shtator 2017 dyshja kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në një dasmë madhështore të organizuar në Gjirin e Lalëzit.

TAGS