Një nënë e kujdesshme si Ryva Kajtazi, kaq bukur e ka veshur vajzën për festën e Vitit të Ri

Një nënë e kujdesshme si Ryva Kajtazi, kaq bukur e ka veshur vajzën për festën e Vitit të Ri

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe në fushën e muzikës, shkruan ORAinfo.

Ryva është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private dhe shumë aktive në rrjetet sociale.

Sonte ajo ka publikuar një foto të vajzës së saj, të cilën e ka veshur tejet bukur./ORAinfo/

TAGS