Një modele si Adrola Dushi, shikojeni si i bën punët e shtëpisë

Një modele si Adrola Dushi, shikojeni si i bën punët e shtëpisë

Adrola Dushi tregohet e zonja edhe në kryerjen e punëve të shtëpisë.

Modelja shqiptare, Adrola Dushi, është shumë e dashur për publikun për shkak të origjinalitetit dhe profesionalizmit që tregon, shkruan lajmi.net.

Ajo është një nënë e një djali dhe angazhimi në familje krahas atij në punë nuk mungon por Adrola sapo e ka dëshmuar se është edhe një shtëpiake e mirë.

Mikja e tij Xhesika Berberi e ka publikuar së fundmi një imazh në të cilin Adrola shihet duke i pastuar enët.

Kujtojmë se Adrola Dushi e ka shënuar edhe një tjetër sukses në karrierën e saj si modele.

Modelja shqiptare, Adrola Dushi, ka nënshkruar kontratë me kompaninë e modelizmit “Wilhelmina Models”, në Amerikë./Lajmi.net/

TAGS