Një kaçurrele joshëse, Loredana mahnitë me look-un rrugëve të Prishtinës

Një kaçurrele joshëse, Loredana mahnitë me look-un rrugëve të Prishtinës

Reperja këto ditë ka ardhur në Kosovë.

Dhe, Loredana Zefi nuk ka zbuluar arsyen teksa vetëm se ka treguar lokacionin.

Ndërkohë, sapo ka publikuar një imazh në rrjete sociale derisa shihet e rregulluar me makijazh dhe duket krejtësisht ndryshe.

“Hi baby”, ka shkruar në përshkrimin e postimit ku nuk i munguan komentet e ndryshme.

Kujtojmë se, Loredana ka paralajmëruar projektin e ri.

TAGS