Një grua me fat si Ryva, sapo mori një dhuratë shumë romantike

Një grua me fat si Ryva, sapo mori një dhuratë shumë romantike

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe në fushën e muzikës, shkruan ORAinfo.

Ryva është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private dhe shumë aktive në rrjetet sociale.

Përmes postimit të fundit, ajo ka treguar se pranoi si dhuratë një buqetë me lule./ORAinfo/

TAGS