Një ‘bombë’ e re po vjen nga P.I.N.T

Një ‘bombë’ e re po vjen nga P.I.N.T
19:53 | 9 Shtator 2019

Anëtarët e P.I.N.T po përgatisin një projekt të ri.

Lluni dhe Blleki edhe pse nuk kanë shumë vite në grupin P.I.N.T me këngët e tyre kanë arritur të bëhen ndër artistët më të pëlqyer, shkruan lajmi.net.

Pas bashkëpunimit ‘Rick Ross’ tani Pint po përgatisin një tjetër ‘Bombë’ kësaj radhe protagonist do jenë Lluni dhe Blleki, këtë e bën të ditur vetë artistët me disa postime në Instagram.

Dyshja nuk kanë dhënë detaje më të hollësishme rreth këngës mirëpo në bazë të postimit të bërë në horizont shohim se po na pret një rep i mirëfillte nga Lluni dhe Blleki. /Lajmi.net/

TAGS