Një baba si Gold Ag, i dedikon këngë djalit për ditëlindjen e tij të parë

Një baba si Gold Ag, i dedikon këngë djalit për ditëlindjen e tij të parë

Gold AG i dedikon këngë djalit për ditëlindjen e tij të parë.

Me 28 nëntor, Guerili mbush një vjet.

Dhe, kështu Ariani ka vendosur ta lansojë një projekt muzikor dedikim të birit.

Goldi, njoftoi vetë përmes një postimi në rrjete sociale teksa siç duket ka shkruar titullin e këngës dhe datën e lansimit.

“Gueril, 28 nëntor 2021”, ka shkruar këngëtari në përshkrimin e postimit.

Ndryshe, Arian Agushi bashkë me bashkëshorten e tij, Ermirën janë bërë prindër vitin e kaluar.

TAGS