Nga palestra Arta Nitaj tregon të pasmet e saj “bombastike”

Nga palestra Arta Nitaj tregon të pasmet e saj “bombastike”

Ajo është njëra nga personazhet më të komentuara.

Arta Nitaj është njëra ndër emrat më të përfolur të showbizit shqiptar.

Ajo u bë e njohur “për publikun nga seriali humoristik “O sa mirë”. Por tashmë ajo merr vëmendje me format trupore të saja, të cilat nuk heziton ti shfaq dhe të bëhet provokative.

Përveç veshjeve provokative ajo shpesh merr vëmendje edhe me veshje sportive ku shumë shpesh shfaqet nga fitnesi.

Së fundit ajo ka publikuar disa storie nga fitnesi, ku edhe ajo njihet si person që ushtron shumë. Sigurisht që aty vërehen të pasmet e saj të mëdha dhe beli i hollë dhe i formësuar.

Arta Nitaj kohëve të fundit është shfaqur edhe klipe të artistëve shqiptarë.