Nga Los Anxheles, Kejvina ndan me ndjekësit pozat seksi me fustan të zi

Nga Los Anxheles, Kejvina ndan me ndjekësit pozat seksi me fustan të zi

Modelja dhe velina shqiptare Kejvina Kthella është shfaqur përsëri seksi në imazhet e fundit. Bukuroshja ka disa ditë që është në Los Anxheles. Ajo ende nuk ka treguar arsyet e kësaj vizite, por dje ka postuar disa imazhe me një fustan të zi. Në këto foto nuk kanë munguar edhe komente nga modelet e tjera shqiptare, që e kanë mikeshë Kejvinën. Mes tyre Vildane Zeneli dhe Oriola Marashi e kanë komplimentuar Kejvinën për pozat provokuese. Nuk i dihet nëse bukuroshja do e tregojë arsyen e vizitës në SHBA apo do mjaftohet vetëm me këto imazhe. Mos ndoshta është duke punuar për ndonjë projekt tjetër?

TAGS