“Nga ky vit i vështirë, uroj të na ‘sherojë’ dashuria!” Rudina Dembacaj poston kartolinën familjare për festa

“Nga ky vit i vështirë, uroj të na ‘sherojë’ dashuria!” Rudina Dembacaj poston kartolinën familjare për festa

Rudina Dembacaj ka uruar ndjekësit për Krishtlindje me disa foto familjare krah vajzës së saj, Viktorias dhe partnerit Mark Frrokut.Të tre ata kanë pozuar prane pemës së zbukuruar, ndërsa ishin kombinuar mjaft bukur.

“Nga ky vit i vështirë, uroj të na “shërojë” dashuria! Kshndella t’bardha ❤️”- shkroi ajo. Ndërkaq, të shumtë ishin ndjekësit që e uruan moderatoren për Krishtlindje, por kishte edhe nga ata që e kritikuan.

TAGS