Nga koncerti recital i Soni Malajt, kështu po duket këngëtarja

Nga koncerti recital i Soni Malajt, kështu po duket këngëtarja

Ka filluar koncerti solistik i këngëtares së njohur Soni Malaj.

Në Amfiteatrin e Tiranës sonte është organizuar koncert me këngëtaren e njohur Soni Malaj, shkruan lajmi.net.

Koncerti tashmë ka filluar dhe Soni Malaj po dhuron performancë magjike për fansat e saj.

Padyshim që vëmendje ajo mori edhe me veshjen që ka zgjedhur për këtë koncert, ajo u shfaq me një ‘bodysuit’ gri, në të cilin kishte vënë në plan të parë këmbët seksi.

Përveç Soni Malajt, në Amfiteatrin e Tiranës sonte do të performojë edhe reperi Majk.

Kujtojmë se detajet nga ky koncert mund t’i ndiqni të premtën në emisionin “Mirage”. /Lajmi.net/

TAGS