Nevina Shtylla zbulon arsyen e shkëputjes nga televizioni

Nevina Shtylla zbulon arsyen e shkëputjes nga televizioni

Moderatorja e njohur, Nevina Shtylla ka munguar në puntatat e fundit të emisionit “E diell”, dhe siç duket publiku e ka ndjerë mungesën e saj.Së fundmi, me anë të një postimi në rrjetin social ‘Instagaram’, moderatorja ka zbuluar se është infektuar me Covid-19 dhe kjo është një ndër arsyet që nuk ka qenë e pranishme në “E diell”.

“Kur i ben fotot ne shtepi, nuk te lejojne te dalesh vetem, ky duhej të ishte ‘look-u’ im për ditëlindjen e Kiara Titos po covid ben te veten”, tha ajo.

Përmes një mini-interviste me ndjekësit në rrjetet sociale ajo ka treguar se ka pasur më së shumti probleme me shijen këto kohë. “Por për momentin se di a do i shijoj dot. Ka shumë pak ushqime që ua ndjej pak shijen. Nëse ka ndonjë sekret se si ta kthej, ju lutem më ndihmoni”, shkruan Nevina.

Megjithatë ajo ka treguar se do të rikthehet në ekran shumë shpejt.

TAGS