Nëna apo vjehrra? Almeda Abazi tregon kush i ndihmon më shumë me djalin

Nëna apo vjehrra? Almeda Abazi tregon kush i ndihmon më shumë me djalin
23:41 | 2 Korrik 2019

Almeda dhe Tolga së fundmi u bënë prindër për herë të parë.

Almeda Abazi dhe Tolgahan Saysman, në muajin maj janë bërë prindër të një djali të cilin e pagëzuan me emrin, Efehan, shkruan lajmi.net.

Për ndjesinë e të bërit nënë Alemda ka folur gjatë një interviste të dhënë për revistën ‘Who’ aty ku edhe ka treguar se kush i ndihmon më shumë me djalin, nëna apo vjehrra.

“Të dyja, por siç thashë për mamin tim është diçka që e ka përjetuar përsëri së fundmi, prandaj është më e lehtë për të…”, tha ajo gjatë intervistës./Lajmi.net/

TAGS