Në pritje të ëmbël, modelja e njohur zbulon si ka qenë në fillimet e shtatzënisë (FOTO)

Në pritje të ëmbël, modelja e njohur zbulon si ka qenë në fillimet e shtatzënisë (FOTO)

Dyshja e dashur për publikun Fero dhe Arbenita do të bëhen së shpejti prindër për herë të parë. Burimet bënë me dije se modelja është në muajin e tetë të shtatzënisë, por lajmi i ëmbël u zbulua vetëm para pak ditësh.Së fundmi, Arbenita ka publikuar në ‘’Instastory’’ një foto kur ishte në muajt e parë të shtatzënisë. Ajo shfaqet  me një fustan të zi, elegant dhe barku i saj duket i sheshtë, dhe ka sfiduar ndjekësit e saj ta gjejnë sa muajshe ka qenë aty.

Në këtë foto Arbenita ka qenë në fillimet e shtatzënisë së saj, ekzaktësisht 3-muajshe. Ndërkohë edhe sot që është drejt fundit të pritjes së ëmbël, sërish duket në forma perfekte fizike.

TAGS