Në pritje të ëmbël, Jonida Vokshi zbulon gjininë e fëmijës

Në pritje të ëmbël, Jonida Vokshi zbulon gjininë e fëmijës

Moderatorja e dashur për publikun, Jonida Vokshi ka zbuluar mbrëmjen e djeshme në “Top Talent” gjininë e fëmijës së parë që pret të vijë në jetë së shpejti.

Së bashku me bashkëshortin e saj aktorin dhe produçentin nga Kosova, Besnik Krapi moderatorja zbuloi se është në pritje të një vajze, me anë të një tollumbaeje rozë.

Kujtojmë se çifti i popullarizuar i skenës u njohën gjatë xhirimeve të hit serialit komik, “O Sa Mirë”.

TAGS