Në pritje të ëmbël, Andrra Destani zbulon kur mund të vijë në jetë djali

Në pritje të ëmbël, Andrra Destani zbulon kur mund të vijë në jetë djali

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani do të bëhen prindër për herë të dytë. Dyshja e dashur për publikun janë në pritje të një djali dhe Ansi së shpejti do të bëhet me vëlla.Ndërkohë ditën e sotme , Andrra ka publikuar një tjetër foto me barkun e rrumbullakosur dhe ka zbuluar se në cilën fazë të shtatzënisë ka arritur.

“Të qenurit shtatzënë do të thotë se çdo ditë e më shumë i afrohem takimit me dashurinë tjetër të jetës sime. 25 javëshe”, shkruan Andrra.Kjo do të thotë se fëmija i dytë i çiftit të njohur mund të vijë në jetë nga muaji mars.

TAGS