Në ‘Old Trafford’ ka një ofertë spektakolare për Paul Pogban

Në ‘Old Trafford’ ka një ofertë spektakolare për Paul Pogban

18:57 |

Sezoni 2018/2019 nuk ka qenë aspak i mirë për Paul Pogban te Manchester United.

Mesfushori francez ka disa muaj që është lidhur me një largim të mundshëm nga ‘Old Trafford’.

Kampioni i Botës me Francën është përfolur shumë për largimin nga Manchester United, dhe destinacioni i tij i ardhshëm konsiderohej Real Madrid.

I ngjajshëm

Por sipas ‘TuttoSport’, në adresën e Manchester United një ofertë spektakolare për Paul Pogban ka arritur.

Kjo ofertë nuk është e Real Madridit, por e rivalëve të tyre të Barcelonës.

‘Katalanët’ raportohet se do të ofrojnë deri në 150 milionë euro për yllin e Kombëtares së Francës./Lajmi.net/

[embedded content]

autor: Lajmi.net

18:57 |

TAGS