Në muajin e 6-të të shtatzanisë, Afërdita Dreshaj befason me linjat trupore

Në muajin e 6-të të shtatzanisë, Afërdita Dreshaj befason me linjat trupore

Këngëtarja Afërdita Dreshaj dhe sportisti çek, Jakub Kindl, së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë.Pasi zbuluan se këngëtarja do të sjellë në jetë një djalë, dyshja kanë treguar se i kanë nisur përgatitjet për bebushin që tani.

Por, fakti se Afërdita nuk vërehet pothuajse fare se është shtatzënë ka shkaktuar reagime të shumta në rrjet. Ndjekësit e kanë akuzuar atë se “po mashtron”, pasi s’ka asnjë bebush në barkun e sheshtë.

Mirëpo, këtyre akuzave këngëtarja po i’u përgjigjet me prova, duke postuar foto me barkun e rrumbullakosur i cili tashmë mund të dallohet fare lehtë, si në foton e fundit.

TAGS