Në krahët e modeles shqiptare? Capital T fotografohet në Paris

Në krahët e modeles shqiptare? Capital T fotografohet në Paris

Reperi i njohur Capital T, i pyetur disa herë për jetën e tij private, është përgjigjur se nuk është në një lidhje.

Së fundmi, reperi ka publikuar një foto në rrjetin e tij social “Instagram”, ku shfaqet duke përqafuar një vajzë në kryeqytetin e dashurisë, Parisin teksa mban dhe një trëndafil në dorë.

Fytyra e vajzës nuk është e dukshme, megjithatë po përflitet se është modelja shqiptare, Kristin Elezaj, pasi kjo e fundit ka komentuar në foton e reperit një zemër që i ka bërë të gjithë të dyshojnë.

TAGS