Në këtë shtëpi luksoze jeton Shkurte Gashi

Në këtë shtëpi luksoze jeton Shkurte Gashi

Shkurta Gashi, tani po jeton ditët më të bukura të jetë së saj.

Muaj më parë ajo është bërë nënë për herë të parë, ku djali i saj Mali padyshim që i ka sjellë veç gëzime në jetë, shkruan ORAinfo.

Shkurta është një këngëtare që jetën e saj private ka preferuar ta mbajë larg syrit të publikut, por që lidhja e saj me Alberit dhe shtatzënia e saj nuk u mbajtë fshehtë shumë gjatë.

Ajo jetën e saj po e vazhdon në Zvicër, e përmes një fotoje ajo ka treguar pak nga shtëpia e saj luksoze./ORAinfo/

TAGS