Në ditët e fundit të shtatzanisë/ Sara Hoxha: Po i vjedh rrobat Ledrit

Në ditët e fundit të shtatzanisë/ Sara Hoxha: Po i vjedh rrobat Ledrit

Sara Hoxha dhe Ledri Vula  presin dita ditës të bëhen prindër për herë të parë. Në ditët e fundit të shtatzanisë, ajo ka ndarë me miqtë e saj se tanimë rrobat ia merr partnerit të tij.“Vetëm atletet nuk janë të tijat dhe kjo ka qenë një shpëtim për mua së fundmi!”, shkruan Sara në postimin e fundit, nga ku mori shumë vëmendje dhe komente nga ndjekësit.

TAGS