Në ditëlindjen e Borës këndohet kënga: Kush të ndau prej meje

Në ditëlindjen e Borës këndohet kënga: Kush të ndau prej meje

Threedots për ditëlindje Borës ia këndojnë këngën: Kush të ndau prej meje.

Bora Zemani sot festoi ditëlindjen e 30-të.

E sot kjo ditëlindje u komentua shumë nëpër media, shkruan lajmi.net.

Moderatorja me rastin e ditëlindjes së saj ka organizuar një festë me të afërmit e saj.

Por këtu nuk munguan as edhe fytyra të njohura për publikun.

Në anën e muzikës ishte përkujdesur Klajdi dhe Bruno. Teksa një video po qarkullon në rrjete sociale ku Bruno i këndon këngën e Shpat Kasapit ‘Kush të ndau prej meje’.

Por epike është reagimi i Bora Zemanit, që gjatë këndimit mundohet të ikë.

Kujtojmë se kohë më parë është krijuar trekëndëshi Bora-Donald-Beatrix.