Në Amsterdam Jonida Maliqi takohet me një këngëtare të famshme

Në Amsterdam Jonida Maliqi takohet me një këngëtare të famshme

Këngëtarja nga Shqipëria, Jonida Maliqi gjatë ditës së djeshme ishte në qytetin holandez, Amsterdam.

Ajo ka udhëtuar në qytetin holandez si traditë e udhëtimeve të festivalit të këngës “Eurovision” që do të mbahet së shpejti në Izrael, shkruan lajmi.net.

“Hera e trete qe shkoj ne Amsterdam e duket se shprehja ‘e treta e verteta’ ishte surpriza me e bukur! Organizmi i eventit, perkujdesja maksimale ndaj skuadres sone dhe te rinjte me dashurine e tyre do te mbesin nje kujtim plot energji nga Amsterdami. Nuk e kisha menduar kurre qe fituesja e Eurovision 98 @danainternational do te ishte nje ogur i mbare per rrugetimin tone. Tejet dashamirese ajo dergon nje pershendetje dhe per ju, sic e ka edhe nje deshire ?? ‘Eurovision in concert’ and Amsterdam… love u!”, ka shkruar ajo.

Atje, Jonida u takua edhe me fituesen e “Eurovision” të vitit 1998, Dana International që mund ta shihni më poshtë. /Lajmi.net/

TAGS