Ndodh edhe kjo: Icardi e paditë Interin, kjo është arsyeja

Ndodh edhe kjo: Icardi e paditë Interin, kjo është arsyeja
11:30 | 31 Gusht 2019

‘Lufta’ mes Mauro Icardit dhe Interit nuk ka fundit, madje duket se ajo veç sa ka filluar.

Është sulmuesi argjentinas që ka paditur Interin për dëmtim imazhi, duke kërkuar edhe ri-integrimin në skuadër.

Icardi në padinë e tij ka kërkuar kompensim nga Interi 1.5 milionë euro.

Avokatët e Icardit kundër Interit pritet të përdorin numër të madh provash, me dokumente dhe video, ndërsa pritet që edhe skuadër ‘Zikaltër’ të ftohen në cilësinë e dëshmitarëve.

Interi nuk është duke llogaritur në Icardin, dhe tashmë i ka kërkuar largimin nga skuadra./Lajmi.net/

TAGS