Ndeshja ndaj Moldavisë, Kosova synon t’i japë fund serisë me rezultate negative

Ndeshja ndaj Moldavisë, Kosova synon t’i japë fund serisë me rezultate negative

Kosova synn fitore nesër ndaj Moldavisë.

Kombëtarja e Kosovës ka kryer stërvitjen e fundit para ndeshjes me Moldavinë.

‘Dardanët’ të mërkurën në ‘Fadil Vokrri’ presin Moldavinë, në ndeshjen e xhiros së fundit të fazës së grupeve.

Njoftimi i FFK-së:

Kombëtarja e Kosovës e ka zhvilluar seancën e fundit stërvitore në prag të ndeshjes së fundit për këtë vit kundër Moldavisë, që luhet nesër në orën 20:45 në stadiumin “Fadil Vokrri”. Atmosfera në radhët e Dardanëve është mjaft e mirë, derisa dëshira për ta mbyllur këtë vit me fitore dhe për t’i dhënë fund serisë pa fitore është e madhe tek secili futbollist.

TAGS