Ndërron jetë në moshën 45 vjeçare aktori i njohur

Ndërron jetë në moshën 45 vjeçare aktori i njohur

Vdes në moshën 45 vjeçare aktori i njohur.

Ylli austrilian, Dieter Brummer, i cili u bë i famshëm në vitet 1990 ka vdekur të shtunën.

Ai u gjet i vdekur në shtëpinë e tij të shtunën dhe policia po e trajton vdekjen e tij sit ë dyshimtë.

Lajmi u publikua nga miku i tij, Steve Comey i cili e publikoi atë në ‘Facebook’ duke shkruar:

“Ne kemi humbur Vale Dieter Brummer. Ngushëllimet e mia më të sinqerta, e më të thella ndaj motrës së tij të bukur Karlene dhe të gjithë familjes dhe miqve të Dieters”, ishte postimi i tij.

TAGS