Ndarja nga Wanda, ja çfarë po ndodh me Icardin

Ndarja nga Wanda, ja çfarë po ndodh me Icardin

Kjo është saga e vogël që e bën botën e futbollit të flasë.

Që nga fundjava e kaluar, çifti Mauro Icardi-Wanda Nara ka kaluar kohë të vështira. Dhe Paris Saint-Germain nuk kursehen siç duhej të bënin pa sulmuesin e tyre për ndeshjen e Ligës së Kampionëve kundër RB Leipzig, përcjell ORAinfo.

Sipas Le Parisien, menaxherët e klubit kryeqytetas mbështesin plotësisht lojtarin e tyre dhe janë në kontakt të përditshëm me të.

Por deri atëherë, Icardi ende nuk është kthyer në fushë. Dhe sipas të përditshmes, ai është ende i pasigurt për përballjen e së dielës mbrëma kundër Olympique Marseille./ORAinfo/

TAGS