Natë e magjishme futbolli: Shënohet edhe goli i pestë në Etihad

Natë e magjishme futbolli: Shënohet edhe goli i pestë në Etihad

Është shënuar edhe goli i pestë në ndeshjen mes Manchester Cityt dhe Tottenham.

Vendasit e Guardiolas kanë arritur të rikthehen në lojë, duke shënuar për 3:2 në minutën e 21’ me anë të Sterling.

Ky është goli i dytë i Sterling në këtë ndeshje, pasi reprezentuesi anglez ishte realizoi edhe golin e parë për Cityn.

Rezultat 3:2 dërgon tutje skuadrën e Tottenham./Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS