Naomi Campbell në moshën 50-vjeçare vjen superseksi nga pushimet në Kenia

Naomi Campbell në moshën 50-vjeçare vjen superseksi nga pushimet në Kenia

Naomi Campbell ka treguar asetet e saj seksi në bikini teksa është shfaqur gjatë pushimeve të saj në Kenia.Ylli i modës konsiderohet si një prej modeleve më të suksesshme në botë në fund të viteve 1980.

Campbell ka treguar trupin e saj seksi në disa fotografi të bëra atje të cilat i ka postuar në Instagram të enjten.

Supermodelja ka treguar belin e saj në biikini dhe shihet teksa shijon diellin gjatë pushimeve në Kenia.

TAGS