Mozzik na prezanton me tatuazhin më të ri

Mozzik na prezanton me tatuazhin më të ri

Mozzik është njëri ndër reperët më të njohur dhe më të dashur në vend.

Ai vazhdon të sjellë projekte shumë të suksesshme, shkruan ORAinfo.

Mozziku është shumë aktiv edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Përmes postimit të fundit, reperi i njohur na ka prezantuar me tatuazhin e tij më të ri./ORAinfo/

TAGS