Mozzik ia dedikon këngën e re Loredanës, reperi e thotë troç

Mozzik ia dedikon këngën e re Loredanës, reperi e thotë troç

Ditën e sotme është publikuar bashkëpunimi i shumëpritur i reperit Mozzik me këngëtaren e njohur Tayna. Kënga mban titulln “Edhe ti”, këngë kjo e cila u pëlqye shumë nga publiku.

Teksti i këngës është mjaft i qartë dhe në mendja na kanë mbetur fjalët e Mozzik: “Lakmitare ke mendu se dashnia është veç pare”.

Rikujtojmë se Mozzik Ia ka thënë troç këto vargje Loredanës, përmes një statusi të postuar disa ditë më parë.

“Dashuria nuk njeh pare, famë, muzikë, por ja që te ti njeh, sepse je shumë e re në këtë lamijë. E ti shumë e mirë e di, njerëzit e tu e dinë, cilat janë arsyet që unë jam larguar nga ti, e asnjëra nuk ishte nga ato që kishe cekur në intervistë”, shkruante ndër të tjera Mozzik.

TAGS