Mozzik i vë vizën Loredanës: Mos u kthe më, kërko fatin tënd

Mozzik i vë vizën Loredanës: Mos u kthe më, kërko fatin tënd

Reperi i njohur Mozzik ka lancuar këngën e tij më të re, të titulluar ‘Le të shkojmë’, e cila duket se është një dedikim për ish-partneren e tij Loredana.

Mozzik bën të qartë që nuk i fal tradhëtarët, ndërsa fton reperen të provojë fatin e saj.

“Mos u kthe; E di që thua se jam i çmendur; Ti provo fatin tënd; Unë e di se çfarë po të shqetëson; Respekto, lere, lere; Morali, lere, lere….”- janë disa vargje shkëputur nga teksi i Mozzik.

Në një pjesë tjetër të këngë, reperi thotë hapur se ai nuk ka më nevojë për të (për Loredanën) dhe se ajo nuk ishte asnjëhere aty për Mozzik-un.

Pjesë nga teksti

“E shihni, kjo nuk ishte kurrë e drejtë, jeta ime nuk ishte gjithmonë e lehtë

Jo, ishte e vështirë, nuk ishte gjithmonë një kohë e mirë

Kam mësuar shumë, asgjë nuk është siç duket

Tradhtarët dhe disfatat, por kjo ka mbaruar tani (Uff)

Mozzik nuk ishte gjithmonë popullor (Ah)

TAGS