Mozzik dhe Loredana nuk janë divorcuar, ja detaji që i nxorri zbuluar

Mozzik dhe Loredana nuk janë divorcuar, ja detaji që i nxorri zbuluar

Reperja e njohur, Loredana ngriti shumë pikëpyetje pas postimeve të fundit në rrjetin e saj social “Instagram”, ku postoi disa foto të vjetra, tek të cilat shfaqej Mozzik.

Pas postimeve të saj, nisën aludimet për një rikthim të dyshes. Por nuk është kjo e gjitha, pasi me anë të një postimi tjetër Loredana tregoi se ajo dhe Mozzik ende nuk janë divorcuar. Në foton e postuar vihen re disa fruta dhe anash ndodhet dhe një letër.

“Zonja Aliu”, shkruhet në hyrje të letrës, e cila është provë se reperja ende mban mbiemrin e partnerit.

TAGS