“Mos u vono të nxitosh shpirti im”/ Klea Huta poston foto me barkun e rrumbullakosur

“Mos u vono të nxitosh shpirti im”/ Klea Huta poston foto me barkun e rrumbullakosur

Klea Huta ka zbuluar më në fund foto me barkun e rrumbullakosur. Aktorja ka postuar një foto në Instagram ku shfaqet e shtrirë, veshur me të bardha dhe me duart tek barku, dukshëm i rrumbullakosur. “Mos u vono të nxitosh o shpirti im”, ka shkruar Klea, bashkangjitur shkrepjes.

Kaq ka mjaftuar që rrjeti të shpërthejë nga komentet, që urojnë çiftin. Kujtojmë se lajmi që Klea ishte shtatzënë qarkulloi në fillim të vitit. Tanimë mediat kanë zbuluar edhe faktin që ajo dhe Elgiti do të bëhen prindër të një djali.

TAGS