“Mos guxo”, Xhensila nevrikoset me Besin, ja kush është ‘molla e sherrit’ (Foto)

“Mos guxo”, Xhensila nevrikoset me Besin, ja kush është ‘molla e sherrit’ (Foto)

Aktori i humorit Bes Kallaku dhe këngëtarja Xhensila Myrtezaj janë një nga çiftet me të pëlqyer të shoëbiz-it shqiptar. Ata janë shumë aktiv në rrjetet sociale, ku ndajnë me ndjekësit më shumë rreth përditshmëris së tyre.Së fundmi, këngëtarja ka postuar një video në “Instastory”, teksa shihet duke ngrënë byrek e duke pirë dhallë. “Jeta e fundit” , është shprehur Xhensila.

Por papritur ka ndërhyrë aktori i cili i rrëmbeu një copë nga byreku.  Edhe pse Xhensila e paralajmëroi: “Mos, mos guxo, mos..”, aktori nuk është ndalur, duke nevrikosur kështu partneren e tij.

TAGS