Morena Taraku rrënqeth me dedikimin për nënën e ndjerë: I thuaj që e dua dhe më mungon

Morena Taraku rrënqeth me dedikimin për nënën e ndjerë: I thuaj që e dua dhe më mungon

Sot, më datë 8 mars, ditën ndërkombëtare të gruas këngëtarja Morena Taraku, ka kujtuar të ëmën e cila nuk jeton prej shumë vitesh.Ajo i ka bërë një dedikim prekës në InstaStory, ku tregon sa shumë ia ndien mungesën.

“Nëse trëndafilat rriten në qiell, Zot të lutem zgjidh një tufë për mua. Vendosi në krahët e nënës sime dhe i thuaj që janë nga unë. I thuaj që e dua dhe më mungon. Urime dita e nënave”, shkroi këngëtarja duke e shoqëruar me ‘emojin’ –  nënë e bijë duke u përqafuar.

TAGS