Morena Taraku provokon fansat nga shtrati

Morena Taraku provokon fansat nga shtrati

Morena Taraku arrin të joshë vëmendjen e fansave me secilën fotografi që publikon në rrjetet sociale.

Modelja shqiptare numëron mbi 886 mijë ndjekës në rrjetin social, Instagram, ku është mjaft aktive në publikimin e fotografive, shkruan lajmi.net.

E së fundmi, Morena ka ndarë me ndjekësit një fotografi teksa shfaqet tejet provokuese në shtrat ku edhe këtë herë thekson linjat trupore.

“Dashni” është një prej realizimeve më të fundit muzikore të Morenës që erdhi si bashkëpunim me këngëtarin e popullarizuar, Sabri Fejzullahu.

E sa i përket jetës private ka kohë që Morena është ‘single’ dhe duket e lumtur pafund me jetën e saj. /Lajmi.net/ 

TAGS