Morena Taraku harron miliarderin Iranian/ E lumtur me partnerin e ri: Të dua

Morena Taraku harron miliarderin Iranian/ E lumtur me partnerin e ri: Të dua

Këngëtarja e njohur kosovare Morena Taraku duket se e ka harruar miliarderin Iranian dhe ka nisur një romancë te re. Këtë e ka bërë me dije vetë këngëtarja përmes disa postimeve në llogarinë e saj personale ‘Instagram’.Morena postoi së fundmi një ‘Instastory’ ku tregon se bisedat me partnerin e ri zgjasin shumë, ndërsa bashkangjitur shkruan: Të dua.

Kujtojmë se pak ditë më parë, përmes një tjetër postimi këngëtarja u shpreh se është e lumtur me idhjen e re, ndërsa u kërkoj njerëzve të mos flasin kot për të.

“Edhe meqë ra fjala, jam në një lidhje dhe jam e lumtur. Kështu që boll folët kot,”– shkruan ajo krah postimi.

TAGS