Morena Taraku flet për ish të dashurit e saj: Më pëlqejnë kur më kërkojnë një shans të dytë

Morena Taraku flet për ish të dashurit e saj: Më pëlqejnë kur më kërkojnë një shans të dytë

Morena Taraku ka zgjedhur Turqinë për të bërë disa ditë pushime. Si gjithnjë provokuese në rrjetet sociale, modelja ka lëshuar njëmesazh për ish të dashurit e saj.“Më pëlqejnë mesazhet e ish-të dashurve të mi kur ata duan një shans të dytë”, ka thënë ajo. Kujtojmë se bukuroshja nuk ka zbuluar se kush e shoqëron në këto pushime, duke zgjedhur të flas për ishat e saj dhe jo për lidhjen aktuale.

TAGS