Mohuan lidhjen, por Mevlani dhe Aristela fotografohen në shtrat

Mohuan lidhjen, por Mevlani dhe Aristela fotografohen në shtrat

Aristela dhe Mevlani prej pak kohësh po përfliten për një lidhje mes tyre. E ftuar në “Abc e Pasdites” Aristela i mohoi thashethemet duke thënë se ata kanë marrëdhënie shoqërore.Mirëpo një foto e postuar nga Mevlani i ka nxitur sërish këto thashetheme.


Dyshja shfaqen duke pozuar në shtrat bashkë teksa Mevlani e ka mbështetur kokën në preherin e Aristelës. Nuk dihet ç’marrëdhënie kanë të dy pas përfundimit të “Përputhen”, por Aristela ka thënë se ajo e pëlqente vërtet Mevlanin në fillim.

TAGS