Moderatorja e njohur në pritje të ëmbël, së shpejti do të bëhet nënë për herë të parë

Moderatorja e njohur në pritje të ëmbël, së shpejti do të bëhet nënë për herë të parë

Moderatorja e njohur, Eni Vasili është në një pritje të ëmbël. Atë e shohim çdo javë në ekran, mirëpo askush nuk e ka vënë re barkun e saj të rrumbullakosur. Lajmi është bërë i ditur nga “Panorama Plus”.Tashmë dashuria disa vjeçare me inxhinierin e quajtur Armand ka marrë një tjetër dimension. Kujtojmë se partneri i moderatores disa kohë më parë braktisi Londrën për të jetuar në Shqipëri me Enin, e cila nuk mund të hiqte dorë nga gazetaria.

Vasili ka rreth 25 vite në ekran, ku dhe është përballur me situata nga më të ndryshmet përsa kohë që ajo trajton tema delikate që kanë të bëjnë me politikën.

TAGS