Modelja shqiptare nuk përbahet, ulet në tokë dhe…

Modelja shqiptare nuk përbahet, ulet në tokë dhe…
18:08 | 2 Tetor 2019

Foto: Instagram

Modelja shqiptare ka marrë pozë të ‘nxehtë’.

Modelja e njohur shqiptare, Franceska Jace, sërish nuk u përmbajt, shkruan lajmi.net.

Ajo e ka publikuar një foto në të cilën shihet e ulur në tokë dhe ka marrë pozën në të cilën shfaqet tejet joshëse.

Françeska ka treguar shumë në veshjen e shkurtër. Kohët e fundit ajo ka qenë shumë aktive në publikimin e fotografive të tilla./Lajmi.net/

TAGS