Modelja kollitet në emision, trembet Rudina Magjistari: E ke bërë tamponin?

Modelja kollitet në emision, trembet Rudina Magjistari: E ke bërë tamponin?

Një incident i sikletshëm ka ndodhur në emisionin “Rudina”. E ftuar ka qenë modelja e njohur Heidi Lushtaku, ku përgjatë fjalës së saj e ka kapur kolla dhe ka nisur të kollitet në studio. Por gjithë kjo situatë duket se ka trembur moderatoren, e cila menjëherë e ka pyetur nëse e ka bërë tamponin.Heidi kërkon falje dhe thotë se është mirë madje dje ka bërë edhe testin sepse nesër do kthehet sërish në Zvicër. “Ka ardhur një kohë që kemi frikë edhe të kollitemi dhe të teshtijmë. E përmbajmë veten sepse tremben të gjithë ata që kemi afër”, shprehet Rudina Magjistari.

TAGS