“Mirë se vjen në këtë botë”, Armando Sadiku bëhet baba për herë të parë, ja emri që ka zgjedhur për vogëlushin

“Mirë se vjen në këtë botë”, Armando Sadiku bëhet baba për herë të parë, ja emri që ka zgjedhur për vogëlushin

Futbollisti i njohur shqiptar, Armando Sadiku është bërë baba për herë të parë. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ai, me anë të një postimi në rrjete sociale.


Bashkëshortja e tij, Elona ka sjellë në jetë një djalë, të cilit i kanë vendosur emrin Luis. Armando ka publikuar në Instagram një foto me këmbën e vockël të të birit.

“Mirë se vjen në këtë botë djali ynë i vogël. Mami dhe babi të duan! Luis Sadiku”, ka shkruar futbollisti krahas fotos.

TAGS