Mimoza Mustafa ‘sfidon’ vajzat e reja, shfaqet super tërheqëse e veshur në fustan të ngushtë

Mimoza Mustafa ‘sfidon’ vajzat e reja, shfaqet super tërheqëse e veshur në fustan të ngushtë

Mimoza Mustafa është këngëtarja që u bë pjesë e skenës para shumë viteve.

Ajo dhe burri i saj Shkumbini janë një çift shumë i dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Mimoza është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private sidomos për paraqitjet e saj.

Së fundi, ajo ka postuar një foto ku shfaqet e veshur në një fustan të ngushtë e provokues.

E me këtë pamje, Mimoza po lë nën ‘hije’ të gjitha./ORAinfo/

TAGS