Mimoza Mustafa niset për dasmë, fustani i saj mori tërë vëmendjen

Mimoza Mustafa niset për dasmë, fustani i saj mori tërë vëmendjen

Mimoza Mustafa është këngëtarja që u bë pjesë e skenës para shumë viteve.

Ajo dhe burri i saj Shkumbini janë një çift shumë i dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Mimoza është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private sidomos për paraqitjet e saj.

Në foton e fundit ajo po duket tejet e bukur dhe atraktive./ORAinfo/

TAGS