Mimoza ka ‘harruar’ të plaket, shfaqet e veshur me fustanin plot ‘xixa’

Mimoza ka ‘harruar’ të plaket, shfaqet e veshur me fustanin plot ‘xixa’

Mimoza Mustafa është këngëtarja që u bë pjesë e skenës para shumë viteve.

Ajo dhe burri i saj Shkumbini janë një çift shumë i dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Mimoza është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private sidomos për paraqitjet e saj.

Në foton e fundit ajo po duket si të ishte vajzë e re./ORAinfo/

TAGS