Milot Rashica vjen me një deklaratë të papritur pas lëndimit

Milot Rashica vjen me një deklaratë të papritur pas lëndimit

Lojtari i njohur, Milot Rashica ka bërë një deklaratë pas lëndimit.

Ylli i Kombëtares së Kosovës, Milot Rashica është deklaruar pas lëndimit që pësoi të skuadra e tij, Werder Bremen.

Kosovari u lëndua gjatë stërvitjes dhe lëndimi duket mjaftë seriozë, meqenëse nuk do rikthehet para janarit.

Rashica përmes një komunikate në Tëitter u shpreh se nëse rrëzohesh shtatë herë duhet të ngrihesh tetë herë.

“Rrëzohu shtatë herë, ngrihu tetë herë”, shkroi ai.

Ky lëndim gjithashtu ka shkaktuar edhe probleme të tjera për Rashicën, që tani do mbetet të Ëerderi deri në qershor.

TAGS