Milik transferohet te Marseille

Milik transferohet te Marseille

Futboll21 janar 2021

Shaqiri me Liverpoolin pësojnë humbje në ‘Anfield’

Ylli i Kosovës, Xherdan Shaqiri, me kampionin në fuqi anglez, Liverpoolin, patën një mbrëmje të keqe, duke pësuar humbje në ‘Anfield’ me rezultat 1:0 nga Burnley.
Një humbje e papritur dhe fitore e madhe për Burnley-n, që lufton me…